İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

Sosyal Tesisler ve Diğer Hizmetler

İAOSB Polikliniği: Bölgemizde, İAOSB imkanları ile tesis ettirilen uzman ve pratisyen doktorların görev yaptığı tam teçhizatlı, modern bir sağlık kurumu bulunmaktadır. Tesis, Çiğli ve yakın çevreye de sağlık hizmeti vermektedir.

 

 

 

 

İtfaiye:  İzmir Büyük Şehir Belediyesine ait İtfaiye Teşkilatı, bölgemiz içerisinde kendilerine tahsis edilmiş olan binada 7/24 hizmet vermektedir.

 

 

 

 

 
 

Spor kompleksi: Bölgemiz katılımcıları ve çalışanlarının iş dışındaki saatlerini dinlenerek, spor yaparak geçirmelerine imkân sağlamak üzere bölgemizde 45 bin metrekarelik alanda Spor Kompleksi tesis edilmiştir. Komplekste; 2 adet 1125 m2 büyüklüğünde suni çim mini futbol sahası, 2 adet akrilik kaplama tenis kortu, 2 adet basketbol ve voleybol sahası bulunmaktadır.

 

 

 

Sosyal tesisler: Katılımcılarımızın diğer ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik Bölgemizde, 11 adet banka şubesi, PTT, Karakol, camii, restoran ve iki adet akaryakıt istasyonu bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

Kreş: Bölgemiz firmalarında çalışanların çocuklarının en iyi ve uygun koşullarda bakılarak, okul öncesi eğitimlerinin sağlanması amacıyla yaptırılan İAOSB Kreşi 2006 yılı başından bu yana hizmet vermektedir.

 

 

 

 

 

Bölge yollarımız: Bölgemizde, doğalgaz, içme suyu, elektrik kablo alt yapısı ve scada sistemi alt yapısı çalışmalarının tamamlanmasının ardından, ulaşım kalitesini arttırmak ve düzenli trafik akışını sağlamak amacıyla, 40 km olan yollarımızın tamamımı beton üzeri asfalt kaplanmıştır. Trafik kazalarını önlemek üzere trafiğin yoğun olduğu kavşaklarda sinyalizasyon sistemi tesis edilmiştir.

 

 

Tır parkı: Bölgemize mal getiren-götüren tır ve kamyonların fabrika önlerinde beklemelerinden kaynaklanan trafik sorunlarını önlemek amacıyla bölgemiz güneyinde Tır Parkı kurulmuştur.  Nakliye araçlarının güvenli bir şekilde park edip bekleyeceği Tır Parkında, araç sürücülerinin sosyal ihtiyaçlarının karşılanacağı bir kafeterya da hizmet vermektedir.

 

 

 

 

Araç kantarı: Katılımcılarımızın firmalarına mal getiren götüren araçların taşıdığı yüklerin kısa sürede tartılmasını sağlamak amacıyla, katılımcılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda Bölgemizde Araç Kantarı kurulmuştur.

 

 

 

 

 

Özel istihdam bürosu: Bölge bünyesinde, sanayicilerin istediği niteliklerde eleman ihtiyaçlarının hiçbir ücret ödemeden karşılamasını sağlamak amacıyla, Özel İstihdam Büromuz hizmet vermektedir. 

İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir