İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

Sık Sorulan Sorular

İAOSB'de faaliyet gösteren tüm firmaların listesine nasıl ulaşabilirim?

Anasayfadaki Firmalar menüsünde bulunan Excel'e Aktar düğmesini kullanarak İAOSB'de faaliyet gösteren firmaların bilgilerini excel formatında indirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz sektöre ait arama yapıp Excel'e Aktar düğmesi ile listelenen firmaları indirebilirsiniz.

İAOSB'de faaliyet gösteren firmalara nasıl ulaşabilirim?

İAOSB'de faaliyet gösteren firmalara ulaşmak için; anasayfadaki İAOSB Firmalar ve Ürünler arama motorunu kullanabilirsiniz. Ayrıca üst menüdeki Firmalar linkinden de aynı şekilde farklı kriterlerde aramalar yaparak istediğiniz firmalara ulaşabilirsiniz.

Aradığım ürünü nasıl bulabilirim?

İAOSB'de üretilen ürünler içinde arama yapmak için Anasayfa'daki İAOSB Firmalar ve Ürünler arama motorunun Ürün Arama bölümünü kullanabilirsiniz. Ayrıca üst menüde yeralan Firmalar linkinden Ürün Arama menüsünü kullanabilirsiniz.

İAOSB web sitesine nasıl üye olurum?

İAOSB web sitesine yalnızca katılımcılarımız ve bölgemizde faaliyet gösteren firmalarımız üye olabilmektedir. Firmanıza ait şifrenizi almak için bir dilekçe ile Bilgi İşlem Birimimize başvurabilirsiniz.

Duyuru ve etkinliklerinizi nasıl takip edebilirim?

Web sitemizin RSS özelliği bulunmaktadır. RSS servisimiz sayesinde sık sık güncellenen duyurularımızı yayına giriş anından itibaren bilgisayarınızdan takip edebileceksiniz. Web sitesinin sağ alt köşesinde yer alan RSS linkini kullanarak üye olabilirsiniz.

İAOSB web sitesine neden üye olmalıyım?

Web sitemize üye olduğunuz takdirde internet sitemizde firmanız için ayrılmış bölüme erişmek suretiyle bilgilerini güncelleyebilecek, bölgemiz katılımcıları olarak bölgemizce tahakkuk ettirilen aidat ve faturalarınızın düzenli bir şekilde ödenip ödenmediği bilgilerine rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Firmanıza ait internet şifrenizi almak için bir dilekçe ile Bilgi İşlem Birimimize başvurabilirsiniz.

İAOSB'de kiralık ya da satılık parsel nasıl bulabilirim?

İAOSB'ye ait parsellerin satışı ihtiyaç duyulduğu dönemlerde gazetelere ilan verilerek açık artırma ihalesi ile yapılmaktadır. Firmalara ait olan parsellerin kiralama ve satış işlemleri firmaların kendileri tarafından yapılmakta olup dileyen katılımcımız bölge müdürlüğümüz zemin katında yer alan Satılık – Kiralık panosuna ilan asabilmektedirler. Firmalara ait parsellerin satış ve kiralama işlemlerinden önce satın alan ya da kiralayan firmaların mutlak suretle İAOSB’ye müracaat ederek İAOSB’den uygunluk alması gerekmektedir. Kiralama işleminde bulunacak firmanın mutlak suretle Ege Bölgesi Sanayi Odası üyesi olması ve bölgemizde izin verilen sektörde üretim yapması gerekmektedir.

İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir